0 Kč

Milí zákazníci,

Pokud chcete pomoci UKRAJINSKÉ ARMÁDĚ, která odhodlaně brání UKRAJINU od 24 února 2022, 

Velvyslanectví Ukrajiny č.ú.  304452700/0300 

DĚKUJEME!

 

JAKÉ NOSÍTKO VYBRAT

Doufáme, že tento článek Vám pomůže pro správné rozhodnutí ve výběru nosítka. Pokud jste již stávající maminka a potřebujete nosítko vyřešit co nejdříve, času na přečtení asi moc nemáte :) . Budeme se snažit informace podat maximálně stručně a pochopitelně.

Před tím, než popíšeme všechny druhy nosítek Love&Carry, které nabízíme, chceme zdůraznit, že všechny námi nabízená nosítka zajišťují správnou M-polohu pro zdravé nošení a správnou podporu zádíček miminka. Nosítka jsou certifikována, splňují Evropské normy, jsou doporučená Institutem dysplazie kyčelního kloubu. Certifikaci provádí francouzská společnost SGS.

Certifikáty jsou zde:   https://www.dobrenositko.cz/inpage/certifikaty/

Teď podrobněji o každé verzi nosítek

Nosítka od narození: LoveTie NEW ,  ONE+ ,  ONE+ Organic , ONE+ COOL, ONE+ Organic COOL

  ONE+  - znamená, že nosítko je vhodné od narození  

  COOL - znamená, že má rozepínací zádovou opěrku se síťkou na zádech  

  Organic - znamená, že je vyrobeno z bio bavlny  

---------------------------------------

Vázací nosítko Mei Tai - LoveTie NEW    (verze od konce roku 2020)

Je to vázací nosítko z šátkové látky se zapínacím pásem. Předchozí verze LoveTie, kterou také můžete najít z druhé ruky, měla vázací pás. LoveTie NEW má vypolstrované ramenní popruhy na ramenech a na zádech pokračují širší látkou – je to velice dobrá kombinace pro rovnoměrné rozložení zátěže pro rodiče. LoveTie NEW je skvělá volba pro toho, kdo chce zvolit optimální variantu za dobrou cenu. Je trochu delší v nasazování (musíte zavázat ramenní popruhy), ale moc pohodlné a díky vázání se úplně přizpůsobí tělíčku miminka a rodičovi.

https://www.dobrenositko.cz/produkt/mei-tai-lovetie-city/

LoveTie New City_1.jpg   LoveTie New City_2.jpg   Lovetie Cinnamon_small3.jpg

-------------------------------------

Ergo nosítko  ONE+

Je zapínací a plně regulovatelné (rostoucí) ergonomické nosítko z šátkové látky. Regulace zádové opěrky na šířku pomocí přelepovacích pásků, regulace na výšku pomocí utahovacích popruhů (viz videa pod popisem nosítka v eshopu). Popruhy nosítka jsou vypolstrované, můžete nosit rovné a překřížené. Pás nosítka je pevný ale dost měkký, aby netlačil rodiče. Zapínací nosítka jsou dražší, ale jsou rychlejší v nasazování.

https://www.dobrenositko.cz/produkt/nositko-one-miami/

ONE+ Miami_3.jpg   One+ Stone 10.jpg   One+ Stone main.jpg

-------------------------------------

Ergo nosítko ONE+  Organic

platí vše pro výše uvedené nosítko ONE+ , je ale z látky Organic, která je vyrobena z vláken bio bavlny (bio nebo organická bavlna je pěstována výhradně přírodní metodou bez použití pesticidů a hnojiv). Kvalita této látky je tedy ještě trochu lepší než kvalita běžné šátkové bavlněné látky.

https://www.dobrenositko.cz/produkt/nositko-one-plus-tropic/

ONE+ Organic Tropic 3.jpg   ONE+ Organic Twilight_3.jpg   ONE+ Organic Tropic 7.jpg

------------------------------------

Ergo nosítko ONE+  Organic COOL

Je to zapínací a plně regulovatelné (rostoucí) ergonomické nosítko z látky, která je vyrobena z vláken bio bavlny, a ještě se síťkou na zádech. V podstatě je to pokračování výše uvedené verze ONE+ Organic. Znamená to, že se rozepíná zádová opěrka a zůstává síťka na zádech miminka – je to úžasná varianta pro nošení v létě (nebo pokud doma topíte na 27 stupňů :) ), jelikož zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. V zimě jednoduše zádovou opěrku zapnete (video použití síťky je pod popisem nosítek ONE+ Organic COOL v eshopu)

https://www.dobrenositko.cz/produkt/nositko-one-plus-sekvoj/

One+ Organic Cool Kardamon_4.jpg   ONE+ Cool Birds_1.jpg   ONE+ Cool Mint_6.jpg

----------------------------------

Nosítka od 2 měsíců:

Vázací  Mei Tai

Je jednoduché lehké vázací nosítko z bavlněné látky - není to šátková látka, ale také 100% bavlna. Toto nosítko doporučujeme na kratší nošení. Je skvělé na cestách, jelikož zabírá málo místa. Nosítko má vypolstrované popruhy. Vázání není složité - videa jsou na stránkách pod popisem nosítka. Šířka a výška zádové opěrky se nastavují ohnutím pásu a shrnutím nebo rozšířením látky zádové opěrky.

https://www.dobrenositko.cz/produkt/mei-tai-od-2-mesicu-duha/

mei tai Safari_3.jpg   mei tai Kapradí_1.jpg   mei tai Pruhy_1.jpg

-----------------------------------

Nosítka od 4-5 měsíců (doporučena výška 60 cm)

Ergo nosítko Air X NEW  (verze 2021)

Je to maximálně vylepšené a propracované ergo nosítko, které má spoustu výhod. Je rostoucí zádová opěrka se prodlužuje ohrnutím a rozšiřuje pomocí lepicích pásků (3 polohy rozšíření). Neuvěřitelný doplněk v tomto modelu – podpora zad ! , která zajištuje ještě příjemnější nošení na delších cestách. Nosítko můžete nosit s rovnými nebo překříženými popruhy. Další skvělý bod je síťka na zádech (rozepínání zádové opěrky), která zajistí Vašemu děťátku příjemnější pocit v létě. Pás nosítka je široký, netlačí a skvěle přenáší zátěž. Na pásu je připevněna kapsička na drobnosti. Nosítko je také vybaveno kapucí, kterou použijete při spinkání miminka.

https://www.dobrenositko.cz/produkt/nositko-airx-carbon/

AirX New Bergamot_1.jpg   AirX New Carbon_7.jpg   AirX New Carbon_9.jpg           

-----------------------------------

Rádi Vám pomůžeme s výběrem nosítka, které bude pro Vás a Vaše miminko nejvhodnější                          

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.