0 Kč

PODPORUJEME UKRAJINU V BOJI proti ruské invazi NA UNITED24 

 

JAKÉ NOSÍTKO VYBRAT

Doufáme, že tento článek Vám pomůže pro správné rozhodnutí ve výběru nosítka. Pokud jste již stávající maminka a potřebujete nosítko vyřešit co nejdříve, času na přečtení asi moc nemáte :) . Budeme se snažit informace podat maximálně stručně a pochopitelně.

Před tím, než popíšeme všechny druhy nosítek Love&Carry, které nabízíme, chceme zdůraznit, že všechny námi nabízená nosítka zajišťují správnou M-polohu pro zdravé nošení a správnou podporu zádíček miminka. Nosítka jsou certifikována, splňují Evropské normy, jsou doporučená Institutem dysplazie kyčelního kloubu. Certifikaci provádí francouzská společnost SGS.

Certifikáty jsou zde

Teď podrobněji o každé verzi nosítek

Nosítka od narození: polovázací nosítko LoveTie a plně zapínací nosítko ONE+ COOL

Polovázací nosítko LoveTie od narození 

Je to vázací nosítko se zapínacím pásem. Je to obnovená verze nosítka LoveTie, které původně bylo plně vázací. LoveTie má vypolstrované ramenní popruhy na ramenech a na zádech pokračují širší látkou – je to velice dobrá kombinace pro rovnoměrné rozložení zátěže pro rodiče. LoveTie je skvělá volba pro toho, kdo chce zvolit optimální variantu za dobrou cenu. Je trochu delší v nasazování, než plně zapínací nosítko (musíte zavázat ramenní popruhy), ale moc pohodlné a díky vázání se úplně přizpůsobí tělíčku miminka a rodičovi. Nosítko LoveTie je rostoucí. U tohoto nosítka se jednoduše nastavuje šířka zádové opěrky a výška zádové opěrky se reguluje ohrnutím pásu (viz videa pod popisem každého nosítka v eshopu). Nosítko LoveTie je vyrobeno z šátkové látky 100% bavlna. V e-shopu také najdete toto nosítko ve verzi Organic, to znamená že šátková látka je vyrobena z vláken bio bavlny.

LoveTie New City_1.jpg   LoveTie New City_2.jpg   Lovetie Cinnamon_small5.jpg

Ergo nosítko  ONE+ COOL

Je plně zapínací a plně regulovatelné rostoucí ergonomické nosítko, navíc s rozepínací zádovou opěrkou. Regulace zádové opěrky na šířku pomocí přelepovacích pásků, regulace na výšku pomocí utahovacích popruhů (viz videa pod popisem každého nosítka v eshopu). Zádová opěrka se rozepíná a zůstává síťka na zádech miminka – je to skvělá varianta pro nošení v létě (nebo pokud doma topíte na 27 stupňů :) ), jelikož zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. V zimě jednoduše zádovou opěrku zapnete (video použití síťky je pod popisem nosítek v eshopu). Popruhy nosítka jsou vypolstrované, můžete nosit rovné nebo překřížené. Pás nosítka je pevný ale dost měkký, aby na bříško rodiče netlačil. Zapínací nosítka jsou dražší, ale jsou rychlejší v nasazování. A ještě jeden skvělý detail - toto nosítko má podporu zad nosícího ! (nová verze od konce roku 2022). Dospělý to opravdu ocení :)

Nosítka jsou ušita z šátkové látky. Také v e-shopu najdete verzi s látkou Organic, která je vyrobena z vláken bio bavlny (bio nebo organická bavlna je pěstována výhradně přírodní metodou bez použití pesticidů a hnojiv). Kvalita této látky je tedy ještě trochu lepší než kvalita běžné šátkové bavlněné látky.

ONE Twilight_1.jpg   ONE+ Cool Birds_1.jpg   ONE Sequoia_4.jpg

Nosítka od 2 měsíců:

Vázací nosítko (Mei Tai) od 2 měsíců

Je jednoduché lehké plně vázací nosítko z bavlněné látky - není to šátková látka, ale také 100% bavlna. Toto nosítko doporučujeme na kratší nošení. Je skvělé na cestách, jelikož zabírá málo místa. Nosítko má vypolstrované popruhy. Vázání není složité - videa jsou na stránkách pod popisem nosítka. Šířka a výška zádové opěrky se nastavují ohnutím pásu a shrnutím nebo rozšířením látky zádové opěrky.

mei tai Safari_3.jpg   mei tai Kapradí_1.jpg   mei tai Pruhy_1.jpg

Nosítka od 4-5 měsíců (doporučena výška 60 cm)

Ergo nosítko Air X NEW  

Je to maximálně vylepšené a propracované ergo nosítko, které má spoustu výhod. Je rostoucí zádová opěrka se prodlužuje ohrnutím a rozšiřuje pomocí lepicích pásků (3 polohy rozšíření). Neuvěřitelný doplněk v tomto modelu – podpora zad ! , která zajištuje ještě příjemnější nošení na delších cestách. Nosítko můžete nosit s rovnými nebo překříženými popruhy. Další skvělý bod je síťka na zádech (rozepínání zádové opěrky), která zajistí Vašemu děťátku příjemnější pocit v létě. Pás nosítka je široký, netlačí a skvěle přenáší zátěž. Na pásu je připevněna kapsička na drobnosti. Nosítko je také vybaveno kapucí, kterou použijete při spinkání miminka.

AirX New Bergamot_1.jpg   AirX New Carbon_7.jpg   AirX New Carbon_9.jpg           

Rádi Vám pomůžeme s výběrem nosítka, které bude pro Vás a Vaše miminko nejvhodnější                          

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

© 2024  dobrenositko.cz